ГОРЕЩО
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ИЗЛОВИХА ГО: Ген. Наско нагло паркира малкото си БМВ-нце, "бетонира" се с депутатския си пропуск (СНИМКА)
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на парламента Михаил Миков определи политическата 2013 г. като емоционална. Това заяви той след откриване на официалния вход на втората сграда на Народното събрание.
препоръчано
Крилото беше затворено от август 1990 г., когато бившият Партиен дом беше подпален по време на масови протести. Миков показваше на журналистите къде все още се забелязват следи от пожара.
„Тази част от бившия Партиен дом беше затворена десетилетия. Много се радвам, че можем да отворим официалния вход на Народното събрание. По архитектурна идея това е официалният вход на тази сграда”, отбеляза Михаил Миков. Ремонтните дейности са отнели години и са на стойност около 1 млн. лв.


