BG EN

Михаил Миков скочи на Кунева: Искаме да знаем защо министерството на образованието политизира училищата

ЧАС ПИК

Михаил Миков скочи на Кунева: Искаме да знаем защо министерството на образованието политизира училищата

9666
на 31.03.2016
Михаил Миков скочи на Кунева: Искаме да знаем защо министерството на образованието политизира училищата

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Зам-министърът на образованието Деян Стаматов излезе с инициатива "Запознай младите с комунизма". Защо обаче не ги запознават и с фашизма?", заяви в Народното събрание лидерът на БСП-Лява България Михаил Миков. Той и група депутати внесоха законопроект за обявяване на авторитарните режими в периода 1923-1926 и 1934-1944 година за престъпни. 

препоръчано

"Ще искаме обяснение от министър Меглена Кунева защо училищата се политизират, което е напълно недопустимо. По-малко престъпно ли е за него периода на фашизма и защо се говори само за лагерите по време на комунизма, а не и за тези по фашистко време", допълни още Миков. Той очаква всички парламентарно представени партии да ги подкрепят относно новия законопроект, който ще е отговор на този приет през 2000 година, който обяви комунизма за престъпен. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК