BG EN

Михаил Саакашвили: Ще освободя Украйна от молдавските и донецки олигарси

Европа

Михаил Саакашвили: Ще освободя Украйна от молдавските и донецки олигарси

18340
на 14.08.2017
 Михаил Саакашвили: Ще освободя Украйна от молдавските и донецки олигарси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият президент на Грузия и губернатор на Одеската област Михаил Саакашвили заяви, че в близко време планира да освободи Украйна от „молдавските и донецки олигарси“, предава Коммерсантъ.

препоръчано

Саакашвили отбеляза, че бившият премиер на Грузия Бидзин Иванишвили се страхува от завръщането му в страната, тъй като „грузинският народ ще излезе на улицата и ще го помете, когато се появя в Тбилиси“.
„Всички дела срещу мен са изфабрикувани и имат чисто политически характер“, каза Михаил Саакашвили.

През юли Саакашвили бе лишен от украинско гражданство. Властите обясниха това си решение с факта, че Саакашвили е получил гражданството си по „измамен начин“. В отговор на това, бившият губернатор на Одеската област каза, че няма намерение да добива статут на бежанец, да моли за политическо убежище в други страни или да търси ново гражданство.

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК