BG EN

Млад мъж се подигра с пловдивската полиция: Поиска до тоалетна и избяга

Региони

Млад мъж се подигра с пловдивската полиция: Поиска до тоалетна и избяга

15785
на 29.01.2016
Млад мъж се подигра с пловдивската полиция: Поиска до тоалетна и избяга
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По две бързи производства на Районна прокуратура-Пловдив за три дни - в сряда, 27 януари 2016 г., и днес, 29 януари 2016 г., бе осъден 25-годишният Асен Методиев от Пловдив.

препоръчано

На 24 януари 2016 г. той е бил привлечен като обвиняем за опит за кражба. Ден по-рано Методиев е бил задържан в ареста на Шесто РУ на МВР-Пловдив първоначално за 24 часа по Закона за МВР. Причината е, че направил опит за кражба от магазин в Пловдив, пише plovdiv24.bg.

На 24 януари 2016 г. с постановление на наблюдаващия прокурор Методиев е бил задържан за 72 часа и е трябвало да бъде прехвърлен от полицията в следствения арест в Пловдив.  При връчването на документа обвиняемият решил да избяга.

Той поискал да отиде до тоалетната и успял да напусне сградата на Шесто РУ на МВР-Пловдив.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Йотова посочи какво очаква от Прогресивна България на старта на новия парламент (ВИДЕО) ПИК TV! Йотова посочи какво очаква от Прогресивна България на старта на новия парламент (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК