ГОРЕЩО
Психиатър за интервюто на майка на момче от групата на Калушев: У нея имаше ужасяващи психопатни черти
ШОК! Татко Петко се изкефи на майката, която обяви сина си за моралния убиец на Калушев и групата му (СНИМКА)
ПИК TV! Росица Кирова: Ако не спрем да разрушаваме дома си и всеки път да започваме отначало, няма да вървим напред - надявам се на честни избори (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Излезе неофициална социология за изборите с участието на Радев - ПЕТ ПАРТИИ влизат в парламента
Жълт код за интензивни валежи е обявен за утре в Южна България (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
26-годишен шофьор бере душа след тежка катастрофа в Хасково, съобщиха от местната полиция. Инцидентът станал вчера около 15:20 часа на пътя между Хасково и село Клокотница.
препоръчано
Хасковлията е шофирал лек автомобил "Рено" с несъобразена скорост и на прав участък от пътя е загубил контрол и се е ударил в насип отдясно на пътя. Колата се е преобърнала на платното. От удара шофьорът е с разкъсана артерия и фрактури на дясна ръка.
Транспортиран е в болницата в Пловдив. По случая е образувано е досъдебно производство
Жена се заби с колата си в друг автомобил
7310
преди 2 часа
Земетресение ратресе Дупница
27950
преди 9 часа
САКАТЛЪК: Блъснаха ученик в Асеновград докато пресича
11543
на 11.02.2026
НА КОСЪМ ОТ ВЗРИВ: Микробус се вряза в бензиностанция в Хасково
12247
на 11.02.2026


