BG EN

Млада жена прегазена от влак в Русе

ЧАС ПИК

Млада жена прегазена от влак в Русе

4563
на 17.01.2014
Млада жена прегазена от влак в Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Млада жена е загинала рано тази сутрин на жп прелеза до Кооперативния пазар в Русе, прегазена от влак. Инцидентът е станал малко преди 5,30 ч., предаде БГНЕС.

препоръчано

По предварителна информация жената е била около 20-годишна. Най-вероятно е отивала на работа, като е решила да пресече за по-пряко жп линията в неохраняем участък.

На самия прелез има бариери, които се спускат от кантонерка.

Предполага се, че гъстата мъгла е попречила на жената да види приближаващия влак. Няма очевидци на инцидента.

Случаят се разследва.

Това е втори инцидент на жп прелеза край пазара от началото на месеца. При предишния случай 16-годишно момиче се отърва по чудо, след като бе ударено от влак, но пострада само леко.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК