BG EN

Млада крадла задигна мобилен телефон от къща в габровско село

Региони

Млада крадла задигна мобилен телефон от къща в габровско село

11267
на 18.08.2019
Млада крадла задигна мобилен телефон от къща в габровско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двадесет и две годишна жена от Козлодуй е задигнала мобилен телефон от къща в габровско село, съобщиха от полицията.
Преди броени дни в районното управление на Габрово е получен сигнал от местен жител, за кражба на мобилен телефон. По първоначални данни, престъплението е извършено в обитаваната от него къща в село Мрахори.
След проведено разследване, криминалисти са установили, че извършителят е млада жена Козлодуй. Откраднатият мобилен телефон е намерен и иззет на територията на Пловдив.

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК