BG EN

Младеж заби ладата си в ограда и избяга

Региони

Младеж заби ладата си в ограда и избяга

5038
на 27.08.2019
Младеж заби ладата си в ограда и избяга
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Младеж се заби с Лада с фалшиви номера в ограда във Врачанско и избяга, предадоха от пресцентъра на полицията в областния град. Случката е от вчера в Криводол. Малко след 10 часа на телефон 112 бил получен сигнал за самокатастрофирал лек автомобил Лада.

препоръчано

Подалият съобщението заявил, че след инцидента водачът напуснал мястото.

След проведени издирвателни мероприятия, полицейските служители установили, че колата е управлявал 27-годишен жител на град Вършец, а регистрационните табели са били издадени за друго моторно превозно средство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Станислав Анастасов взриви трибуната с шокиращи разкрития за Жоро Кандев: Искаше аз да го направя главен секретар на МВР! Да каже ял ли е шалтаци от баща си и познава ли фамилията Скендерови (ВИДЕО) Станислав Анастасов взриви трибуната с шокиращи разкрития за Жоро Кандев: Искаше аз да го направя главен секретар на МВР! Да каже ял ли е шалтаци от баща си и познава ли фамилията Скендерови (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК