ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
На 14 ноември сигнал в полицията подала столичанка, ограбена в квартал "Надежда"
Служители на Второ районно управление задържаха 26-годишен мъж, непосредствено след извършен от него грабеж. На 14 ноември сигнал в полицията подала столичанка, ограбена в квартал "Надежда" - същия ден, около 16.15 часа, докато си вървяла, непознат млад мъж издърпал от ушите й златни обеци и избягал. В близост до местопроизшествието имало автопатрул, който видял бягащия мъж. Районът е заграден и скоро е задържан П.Д. /26г./ от София, с регистрации за кражби, средна телесна повреда и закана за убийство. По време на преследването той се опитал да скрие златните накити под камък, но бил забелязан от преследващия го полицай. След продължителна гонитба беглецът бил заловен и задържан с полицейска мярка за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.198 от НК. Предстои доклад пред Софийска районна прокуратура.препоръчано


