BG EN

Младеж пострада сериозно при правене на бомбичка

Инциденти

Младеж пострада сериозно при правене на бомбичка

2326
на 22.12.2015
Младеж пострада сериозно при правене на бомбичка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

20-годишен младеж от Петрич е с разкъсана ръка, травми по гърдите и лицето в резултат от неуспешен опит за правене на бомбички.

препоръчано

Инцидентът е станал към 19.40 часа снощи. Младежът, заедно със свой приятел, е правел бомбичка, най-вероятно от бронз, която се е взривила. Вследствие на експлозията, той е с разкъсана ръка в областта на китката. Има травма в лявата част на гърдите и брадата.

Близките му са отказали лекарска помощ в Петрич и са го откарали в болница в Сандански. След като там е бил превързан, те пак не са били доволни от лекарското обслужване и са го прехвърлили в МБАЛ Благоевград.

Към 22 часа той е бил приет и след като са му направени необходимите изследвания, е настанен в отделението по хирургия. Лекарите там са преценили, че състоянието му не налага да бъде транспортиран в София и са го оставили в отделението за лечение. Полицията изяснява обстоятелствата около инцидента.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК