ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Властите с първа информация за трите трупа край Петрохан: Затворено общество с елементи на секта - имало е и малолетни (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Калин Стоянов: ДПС-Ново начало категорично отстоява правото на глас на всеки български гражданин, където и да живее! (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Късмет извади млад мъж, който днес следобед падна с АТВ-то си в крайпътно дере до село Лешко, Благоевградско. Инцидентът стана около 17 часа. Неизвестно как Владимир Р. изтървал управлението на возилото си и полетял в дерето. Летял около 7 метра, а когато спрял, машината се обърнала и го затиснала, пише struma.com.
За щастие, няма сериозни наранявания. Лекари в Спешния център направиха преглед на пострадалия. Той премина и на рентген за установяване на вътрешни наранявания.
препоръчано
УЖАСНО: Мъжът на убитата от АТВ Христина: Марти е със 100% ТЕЛК
70147
преди 3 часа
Пожар изпепели заведение за хранене в Шкорпиловци
12971
преди 5 часа
Мъж загина, ударен от лека кола на Е-79 край Кресна
12178
преди 6 часа
ЗАРАДИ ЗАЛЕДЕН ПЪТ: Осем ранени при катастрофа в Ямболско, сред тях две деца
12947
преди 19 часа


