ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ЧАС ПИК
Младежите на ГЕРБ - Пловдив се включиха в Световния ден на информираност за аутизма
2478
на 03.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Момичетата и момчетата от МГЕРБ в Пловдив-град подкрепиха инициатива на сдружение "С мама за ръчичка" по повод Световния ден на информираност за аутизма. На централния площад "Стефан Стамболов" те подариха сини балони и лакомства на дечицата, които бяха дошли заедно със своите родители, съобщават от Община Пловдив.
препоръчано
Целта на Световния ден за осведоменост за аутизма, който се отбелязва от 2007-ма година, е да привлече общественото внимание към състоянието-аутизъм. Вечерта на 2-ри април различни архитектурни обекти по света се осветяват в синьо, като тази година в инициативата се включи и Пловдив.


