ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чунг Нгуен До ще играе за националния отбор на Виетнам, а не за България. Бившият футболист на Славия има мачове за младежите ни, но получи разрешение от ФИФА да представлява азиатската страна.
препоръчано
"ФИФА току-що донесе добра новина за виетнамските фенове, след като на чуждестранния виетнамски играч Чунг Нгуен До беше официално разрешено да играе за националния ни отбор", пишат от Bongda24h.vn.
Според актуализирана информация в системата на ФИФА, промяната на федерацията е била одобрена на 6-и август 2025-а година.
Чунг Нгуен До има мачове за националните гарнитури на България от U17 до U21. Наскоро той се присъедини към виетнамския Нин Бин, напомни "Гонг".
Локо (Пловдив) стартира лятната си подготовка
2499
преди 34 минути
Неприятна новина за България за Световното първенство
7291
преди 1 часа
Левски с ВАЖНО съобщение за феновете
4459
преди 1 часа
Тодор Неделев хвърли патериците
5338
преди 3 часа


