BG EN

Младежки национал чака решението на ПСВ Айндховен във Варна

Футбол

Младежки национал чака решението на ПСВ Айндховен във Варна

1447
на 18.01.2013
Младежки национал чака решението на ПСВ Айндховен във Варна
Младият и талантлив страж на Черно море Георги Китанов няма в никакъв случай преди лятото да ходи на втори проби зад граница, съобщи Дарик. Първият избор на Китанов е ПСВ Айндховен и Черно море чакат официално от холандския клуб да оповестят своето решение относно стража. Това ще отнеме поне няколко дни, защото ПСВ е голям клуб, където нещата не се решават еднолично. Засега отзивите за представянето на вратаря по време на пробния период са сравнително добри. Младежкият ни национал  е водил занимания с  двама треньори и е бил наблюдаван по време на заниманията от 6 скаути. Той взе участие в контролна игра. До дни се очаква окончателното решение на "филипсите", но ако то се проточи Китанов няма да ходи на втори проби нито в Наполи, нито в Генк, откъдето има реални оферти за него. Ако от ПСВ се откажат от услугите на Китанов, той ще остане на "Тича" поне до края на сезона и едва тогава ще се предприемат реални действия по офертите на Наполи и Генк, ако все още те са актуални.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая Петрохан - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО) Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК