BG EN

Млади художници от Перник представят дебютна изложба

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Млади художници от Перник представят дебютна изложба

3000
на 21.01.2015
Млади художници от Перник представят дебютна изложба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дебютна изложба представят възпитаниците на младежкото ателие към галерия "Перник", съобщиха от общината. Малките художници са вдъхновени от празника Сурва. Картини представят 35 деца на възраст между 5 и 15 години.

препоръчано

Те се обучават една година под ръководството на художника Снежана Велинова. До края на месеца почитателите на изобразителното изкуство в Перник ще могат да видят още две изложби.

На 28 януари в галерия "При кмета" ще бъде открита експозиция с най-добрите творби от традиционния детски конкурс, посветен на Сурва. На 31 януари в галерия "Любен Гайдаров" ще бъде подредена сборна изложба "Маскарад" с участието на пернишки художници, вдъхновени от темата Сурва.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК