ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Ботев (Пловдив) стартира преговори за нов договор с капитана на тима Тодор Неделев, гласи информация на "Тема Спорт". Визира се, че настоящият контракт между "канарчетата" и Неделев изтича през лятото.
препоръчано
Сочи се, че Тошко Неделев, който в момента се възстановява от операция на коляното, ще покаже лоялност за пореден път и ще преподпише с Ботев (Пд).
Твърди се, че от ръководството на Ботев (Пловдив) предлагат на Неделев дългосрочен контракт - за 3 години.
Така се очаква Тошко Неделев и следващите кампании да продължи, да бъде лидер в тима на Ботев (Пд).
Неделев е национал на България.


