ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"БДЖ-Пътнически превози" ЕООД ще получи до 100 млн. лева целево финансиране през 2020 г. за новите влакове.
препоръчано
Това реши на днешното си редовно заседание Министерски съвет на Република България.
Проектът за инвестиционен разход "Придобиване на нов подвижен състав за нуждите на "БДЖ-Пътнически превози" ЕООД" беше одобрен от правителството.
Новите влакове на БДЖ притесниха представители на бизнеса и граждани
13638
на 06.07.2018
ОКОНЧАТЕЛНО! Съживяват БДЖ с финансова инжекция от 104 млн. лева
10029
на 04.07.2018
БДЖ губи знаковата си централа в центъра на София
17830
на 02.07.2018


