Мойс и Реал Сосиедад най-после спряха да пропадат

2315
на 02.05.2015

Реал Сосиедад записа първа победа от повече от месец насам, с 3:0 срещу Леванте, в първи мач от 35-я кръг на Примера дивисион.

За водения от Дейвид Мойс тим, измина много тежък месец април, в който спечели само четири точки, и записа две загуби и четири хикса.

Леванте от своя страна се намираше в позитивна серия от три мача без загуба, но нямаше никакъв отговор на "Аноета" тази вечер.

Още в самото начало Карлос Вела прати топката в мрежата, но попадението му не бе зачетено, заради засада.

В 13-та минута Юри Берчиш проби отляво, и с центриране, успоредно на голлинията, намери Алфред Финбогасон отлично в пеналта, и за него остана лесното - да добави в мрежата.

В 51-та минута, защитата на Леванте тотално заспа, и между куп бранители, Бергара засече центрирането от корнер с глава, и направи 2:0.

Крайното 3:0 оформи Карлос Вела с перфектен пряк свободен удар, в 86-та минута.

С победата, Реал Сосиедад измести Райо Валекано от 11-то място, и има 43 точки в актива си.

Леванте е на шест точки от зоната на изпадащите, като има 35./БГНЕС

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО) ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО)