ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков категоричен: Пеевски удари в десетката със Стефка Костадинова
ГНЕВНО НЕДОВОЛСТВО! Зърнопроизводителите готови да излязат с тракторите срещу самозванеца Христанов
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Бившият МВР министър Демерджиев заповядва арести в Кърджалийско. Дечев позорно мълчи
ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО)
Сачева им РАЗКРИ СПАТИИТЕ: За ППДБ е достатъчно да имаш Тик-Ток и да мразиш. Да не подценяваме злонамереността им!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международният олимпийски комитет (МОК) отмени забраната за Индия да участва на Олимпийските игри, предаде BBC. Забраната бе наложена през 2012 година във връзка с избора на длъжностни лица в състава на индийската Олимпийска асоциация, обвинени в корупция, което е в нарушение на Олимпийската харта.
препоръчано
Отменянето на забраната стана възможно, след като на 9 февруари бе избран нов президент на Националния олимпийски комитет на Индия Нараяна Рамачандран.
Индийските спортисти се състезават на Зимната Олимпиада в Сочи под флага на МОК. Възстановяването на олимпийския статут на Индия ще им позволи да се състезават под индийския флаг.
ТИТАНИЧНО: Фюри и Джошуа се разбраха за мегасблъсък на ринга
10266
на 17.03.2026
Избягалата от България Краснобаева забърка нов проблем
82251
на 16.03.2026
В ТЪРГОВИЩЕ: Мощна подкрепа за Малена Замфирова с парково бягане
16561
на 14.03.2026
Започна обновяването на лекоатлетическата писта на Националния стадион
12447
на 14.03.2026


