ГОРЕЩО
Георги Марков ЕКСУЗИВНО В ПИК след подписа на Желязков за Съвета за мира: Силен ход на Борисов
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
Fibank предлага ексклузивна серия монети и кюлчета от злато и сребро, посветени на Годината на Коня
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Благоевград (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
7-годишно момиче е починало при катастрофа в Хасковско, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Тополовград.
препоръчано
Към 16.00 часа вчера, в с.Княжево, община Тополовград, 46-годишен водач на лек автомобил „Фиат” от ямболското с.Трънково изгубил контрол над управляваната кола и се блъснал в крайпътен стълб, вдясно по посока на движение.
При удара са пострадали пътувалите в колата две момичета, сестри на 7 г. и 3 г. Те са транспортирани до Центъра за спешна медицинска помощ в Елхово.
7-годишното момиче е починало, а сестра й е с фрактура на лявата ръка. Образувано е досъдебно производство.


