ГОРЕЩО
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Непълнолетно момче от Тополовград почина 8 дни след тежка катастрофа с мотор на свой приятел, пише Хасково.нет.
А.А не бе ненавършил 18 години. Издъхна без да е дошъл в съзнание, въпреки усилията на лекарите от хасковската неврохирургия.
Младежът бе докаран с мозъчен кръвоизлив и въпреки че първоначално бе стабилизиран, така и не успял да се съвземе от травмата.
Трагедията се разиграла в късните следобедни часове 8 октомври. Тогава неправоспособния А. взел "Априлия"-та на свой приятел и подкарал мотора извън града. На около километър от Тополовград губи контрол и пада тежко в канавката. От удара получава множество контузии, фаталната от тях била в главата.
препоръчано
Мъж е тежко ранен при катастрофа с две коли в Козлодуй
11695
преди 12 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Мъртъв е падналият под Вихрен планинар
55596
преди 13 часа
Тече акция по спасяването на хлътнал в пропаст под Вихрен планинар
11159
преди 14 часа
Шофьор с положителна проба за наркотик блъсна мъж на пешеходна пътека
13443
на 19.12.2025


