Монако и Юве не успяха да си вкарат гол цяло полувреме

3644
на 22.04.2015

Монако и Ювентус играят при резултат 0:0 на почивката в реванша от четвъртфиналите на Шампионска лига. Българският нападател Димитър Бербатов е резерва за френския тим, който загуби първия мач в Торино с 0:1.

Ето стартовите състави на двата тима:

Монако: Субашич, Фабиано, Курзава, Абденур, Раги, Моутиньо, Бернардо Силва, Кондогбия, Тулалан, Ферейра-Караско, Мартиал

Ювентус: Буфон, Киелини, Бардзали, Бонучи, Лихтщайнер, Евра, Маркизио, Пирло, Видал, Мората, Тевес

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с ТОП АНАЛИЗ ще спре ли Тръмп войната в Украйна (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с ТОП АНАЛИЗ ще спре ли Тръмп войната в Украйна (ВИДЕО)