Монако превзе върха на Лига 1

4191
на 18.11.2016

Отборът на Монако се изкачи на върха на класирането в Лига 1, след като разби с 3:0 като гост Лориен в мач от 13-ия кръг на френския шампионат. Монегаските вгорчиха дебюта на новия наставник на “мерлузите” Бернар Касони и оставиха отбора му на дъното.

През първата част домакините бяха по-активният тим, но след почивката гостите нанесоха своя удар. След една грешка на Арнолд Мвуемба Радамел Фалкао бе най-съобразителен и откри в 64-ата минута. Съвсем скоро новизлюпеният национал Тома Льомар удвои от пряк свободен удар, а в края на мача също от фаул Габриел Бошилия оформи крайното 3:0.

Така Монако се изравни в Ница на върха на класирането с 29 точки. “Орлетата” обаче са с мач по-малко, тъй като утре гостуват на Сент Етиен. Лориен от своя страна остава с едва седем точки в актива си и са на последно място в подреждането.

Спортал

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)