ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работник пострада при трудова зпополука, съобщиаха от полицията. Инцидентът е станал на 25 юли в село Ряхово.
Екип на полицията е изпратен на място и е изяснено, че по време на извършване на строителни дейности в хале, в процес на стоеж, 42-годишен мъж - монтажник към фирма, е паднал от височина около 2,4 м.
Той е бил отведен в университетската болница в Русе, където е установено, че има счупване на прешлен, фрактура на раменна кост и пукнат таз.
За инцидента е уведомена Инспекция по труда.
Сигналът е документиран, изяснява се в хода на образувано досъдебно производство в полицията в Сливо поле.
препоръчано
свързани новини
Мъж падна в необезопасена шахта в Пловдив - общината му брои 7500 лв.
20791
на 21.07.2019
Монтажник падна от хотел, има опастност за живота му
9182
на 28.01.2019


