BG EN

Морето гълта по 25 дка суша на година

Региони

Морето гълта по 25 дка суша на година

6804
на 06.05.2018
Морето гълта по 25 дка суша на година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

2 061 900 лв. отпуска МРРБ за брегоукрепителни мероприятия на част от крайбрежната ивица край Шабла.

препоръчано

С 1 891 900 лв. ще бъде укрепен брегът в района на къмпинг „Добруджа“, а с останалите средства - брегът край село Крапец. Причината е, че Черно море навлиза в сушата с 25 дка на година, а районът на Шабла е най-застрашен.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК