ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Москва е готова да разгледа въпроса за продажбата на Кабул, на бойни хеликоптери Ми-35, но само с търговска цел. Това заяви специалният представител на президента на Русия по въпросите за Афганистан, ръководителят на втория департамент за Азия на Министерството на външните работи на Русия Замир Кабулов, цитиран от РИА Новости.
препоръчано
„Предложихме на афганистанците да им продадем хеликоптери Ми-35. Те ни поискаха, и ние им предложихме да им продадем. Но само с търговски цели, за пари. Готови сме“, каза Кабулов.
По-рано Кабулов проведе среща с изпълняващия длъжността специален представител на САЩ в Афганистан Елис Уелс.
свързани новини
Бахрейн се заинтересува от руските вертолети Ми-35, Пакистан ги купува
13154
на 09.11.2015
Ирак е получил руски военни хеликоптери Ми-28 и Ми-35
12102
на 08.11.2015
Превод и редакция: ПИК
Две силни земетресения разтърсиха Камчатка
1426
преди 13 минути
Иран отменя транзитните такси през Ормузкия проток за 60 дни
4615
преди 1 часа
Макрон: Войната между САЩ и Иран не е напълно приключила
4225
преди 1 часа
Световните пазари реагираха на споразумението между САЩ и Иран
7356
преди 3 часа


