BG EN

Москва не води преговори за федерализацията на Сирия

СВЕТЪТ ДНЕС

Москва не води преговори за федерализацията на Сирия

3544
на 12.03.2016
Москва не води преговори за федерализацията на Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-министърът на външните работи на Русия Михаил Богданов заяви, че Москва не е обсъждала със Запада идеята за федерализацията на Сирия, предаде Regnum.

препоръчано

По-рано в редица медии бе съобщено, че Русия обсъжда със Запада варианти за федерализацията на Сирия. „Това е пълна глупост. Подобни идеи могат да предложат само сирийците – именно те трябва да обсъдят помежду си това“, каза Богданов.

Той добави, че Москва винаги подкрепя гледната точка, че най-добре ще е да се съхрани единството на територията на Сирия и нейния народ.

Поредният кръг на мирните преговори по Сирия под егидата на ООН ще започне в Женева на 14 март.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК