BG EN

Мост във Видинско се нуждае от ремонт

Региони

Мост във Видинско се нуждае от ремонт

2809
на 26.03.2015
Мост във Видинско се нуждае от ремонт

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нарушен мост в село Салаш се нуждае от ремонт, каза Румяна Алексиева, кмет на населеното място.

препоръчано

Тя обясни, че мостът е бил счупен при изграждането на пътя за новия граничен пункт Салаш – Ново корито с Република Сърбия, предаде агенция "Фокус".

„Към момента работата по изграждане на пътя и пункта е спряла заради зимния период, затова и от есента мостът остана нарушен. Очакваме с нетърпение да подновят дейностите, за да ни възстановят моста”, каза още Алексиева.

Мостовото съоръжение се намира в средната част на селото.

Според местните, мостът е важен, защото е част от главната улица.

свързани новини

„Уличната мрежа в село Салаш се нуждае от ремонт. Очаква се през тази пролет да започне засипване на част от улиците в селото и изграждане на канавки, за да може при евентуални обилни дъждове водата да се оттича”, допълни още Румяна Алексиева.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК