МОТИВАЦИЯ НА МАКС! Героят за Аржентина разкри как Меси е нахъсал отбора

14784
на 27.06.2018

Героят на Аржентина Маркос Рохо, който вкара победния гол за своя отбор в жизненоважния двубой с Нигерия (2:1), разкри какво е казал Лионел Меси на своите съотборници на почивката.

Камерите показаха как капитанът на Аржентина събра отбора в тунела преди началото на второто полувреме и произнесе пред тях мотивираща реч.

"Меси дойде при нас и ни каза да се успокоим и да не бъдем стресирани. Чувствахме се много нервни и това послание ни помогна. Лично на мен това ми вдъхна огромна увереност. Меси е нашият капитан, най-добрият капитан в света. Той беше изключителен при първия гол. Меси каза на всички, че този мач е на живот и смърт.

Можеше нещата да се развият лошо за нас, можехме да допуснем втори гол, но Лео не се предаде. Той ми каза да тръгна напред. Каза същото дори на Хавиер Масчерано. Каза на всички да атакуваме, без значение какво ще се случи. Той наистина може да чете играта и всички рискове. Той е лидер. Най-добрият", заяви Рохо, чийто гол класира Аржентина на 1/8-финалите, пише "Спортал".

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете