ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
51-годишен бургазлия катастрофира на булевард "Стефан Стамболов". Това съобщиха от ОДМВР-Бургас.
препоръчано
На 23.04.т.г. около 18.05 ч. на бургаския булевард "Стефан Стамболов" срещу бл. 53 в ж.к. "Изгрев", поради движение с несъобразена с пътните условия и интензивността на трафика скорост, самостоятелно катастрофира, излизайки извън пътното платно и блъскайки се в крайпътния бордюр, мотоциклет "Кавазаки", с бургаска регистрация, управляван от 51-годишен бургазлия.
Мъжът с контузия на гръдния кош, без опасност за живота. Настанен е за лечение в УМБАЛ - Бургас.


