ГОРЕЩО
ПИК TV! Йотова на консултациите за новия състав на ЦИК: Всички сме се събрали в името на истината (НА ЖИВО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Моторист сам се похвали с "геройството си" по пътя от Несебър - Бургас. "Якият" джигит прелетял шосето с близо 300 км/ч и дори успял да заснеме скоростомера на мощната си машина.
препоръчано
Оказа се, че разрешената скорост до 80 км/ч в конкретният участък не се контролира от радари или стационарни камери, поясниха от полицията в областния град. За цялата област има разположени 2 (!) стационарни камери и 9 мобилни.
Джигитът е установен, 27-годишен е, има съставени актове и фишове за нарушения по пътя, както и три електронни фиша за превишаване на скоростта. Моторджията може да отнесе не само яка глоба, но и затвор до 3 години, както и отнемане на правоспособност до пет години.
свързани новини
СЕЛСКА ГЪЗАРИЯ: Моторист летя с 300 км/ч по пътя Хасково - Димитровград
11134
на 01.06.2022
Моторист прехвърча с 249 км/ч покрай камера на КАТ във Враца
14979
на 14.11.2015
Разследват случай на простреляно куче в Долна баня
10883
преди 12 часа
Министър Шишков пуска трафика през тунел "Железница“ на АМ "Струма“ до 10 дни
12768
преди 13 часа


