ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Лудогорец Христо Златински ще продължи кариерата си в Университатя Крайова, твърди румънското издание prosport.ro. Трансферът се осъществява по препоръка на защитника на разградчани Козмин Моци, се казва още в публикацията За правата на халфа Лудогорец ще получи 100 000 евро.
препоръчано
Златински вече е в Румъния, демонстрирал е отлична физическа форма и най-вероятно ще играе още в следващия мач на тима срещу Астра, прогнозират румънците.
Както е известно, след идването на Бруно Рибейро в Разград, халфът стана излишен и не пътува с орлите за подготвителния лагер на отбора в Австрия.
свързани новини
Лудогорец ползва Моци за скаут в Румъния
9585
на 30.06.2015
Спортал
АТАКА: Стилиян Петров скочи на БФС заради екскурзионното летуване до Индонезия
6330
преди 41 минути
Лудогорец излиза за 7 млн. евро в Глазгоу
7902
преди 5 часа
Одобрени са големи промени във футболните правила
17166
преди 22 часа
Любослав Пенев се прибра в България
51652
на 20.01.2026


