ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силна буря се е разразила край Чирпан. АМ "Тракия" е наводнена, съобщава "Фокус".
В района на бурята температурата рязко е паднала от 36 на 18 градуса. Автомобилите едвам се движат заради силния дъжд и липсата на отводняване на аутобана.
Шофирайте внимателно и със съобразена скорост! Към момента няма данни за инциденти.
Не пътувайте към тези бури – има опасност от градушки! Съвсем скоро буря с градушка и силен вятър ще премине през Лом, съобщава MeteoBalkans.
Гръмотевични бури се очаквани в района на СЗ България и Пловдивско.
препоръчано
В БЛИЗКИТЕ ЧАСОВЕ: Удря ни мощна магнитна буря!
53620
на 25.06.2025


