ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски бесен на Гюров: Сламеният премиер и марионетното служебно правителство на Сорос не могат да решават бъдещето на България!
inbet изненадва приятно
ППДБ ударно се превръщат в МАЛКА ПСИХОЖЪЛТА СТОЛИЧНА СЕКТА: Бълват конспиративни теории за "добрите момчета" от Петрохан и Теди Еврото
ДЕВЕТ СМРАЗЯВАЩИ ВЪПРОСА към фейсбук министъра Христанов
Мартин Харизанов: Област Враца не вярва на лозунги и празни изявления, тук се гледат резултатите (СНИМКИ)
Акценти
МРЕЖАТА ВРИ! Просто Киро не научи български, превърна родния си език в мисия невъзможна (ВИДЕО)
107806
на 03.04.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кирил Петков трудно говори английски, стана ясно от негови изяви, още по-трудно обаче говори български език. Поредицата му от грешки при почти всяка изява се превърнаха тема и на смешни видеа в социалните мрежи.
препоръчано
Просто Киро така и не научи елементарната българска граматика. Въп реки забележките и подигравките, които го засипват отвсякъде, той продължава да говори на ме в трето лице в множествено число. Пример - ще направи МЕ, ще кажеМЕ, вместо ще направиМ, ще кажеМ.
Многобройни са грешките му. Потребители в социалните мрежи се шегуват, че жена му, която е канадка, знае по-добре български от него.
свързани новини
inbet изненадва приятно
6030
преди 2 часа
Лидерът на ДПС Делян Пеевски: Честит Рамазан Байрам!
31743
преди 6 часа
МАРТЕНСКИ СТУД: Посрещаме ПЪРВА ПРОЛЕТ със сняг, дъжд и вятър
26179
преди 7 часа


