BG EN

МРЕЖАТА ГЪРМИ: Първият случай, в който Лена не дава...

Акценти

МРЕЖАТА ГЪРМИ: Първият случай, в който Лена не дава...

703114
на 12.01.2025
МРЕЖАТА ГЪРМИ: Първият случай, в който Лена не дава...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неизпълнената закана на Лена Бориславова да си даде депутатския имунитет след празниците възбуди народното творчество в социалната мрежа.

препоръчано

На 9 декември Софийската районна прокуратура предложи на изпълняващия функциите главен прокурор Борислав Сарафов да поиска имунитета на Бориславова като народен представител от ППДБ.

Разследването срещу Лена е свързано с образувано производство по отношение на сдружение "Да запазим Корал", както и с потвърдена неистина в писмено съобщение, изпратено от нея до Агенцията по вписванията за освобождаването на Кирил Петков от длъжността член на УС на сдружението.

Вчера пред ПИК TV депутатката очерта нов хоризонт кога евентуално ще си даде имунитета - преди да стигне до зала. 

"Лена Бориславова не си е дала имунитета както обеща 100 пъти. Това е първия случай, в който Лена не дава. Еле па след като е обещала", иронизира врътките на Бориславова "синята" легенда Борис Марков.

В различни страници и групи зевзеците пък се забавляват с колажи по темата:

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК