BG EN

Музеите във Ватикана отварят врати в понеделник

Европа

Музеите във Ватикана отварят врати в понеделник

2815
на 31.01.2021
Музеите във Ватикана отварят врати в понеделник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ватикана заяви днес, че музеите й, включително прочутата Сикстинска капела, ще отворят от понеделник, предава Франс прес.

препоръчано

Музеите на Ватикана бяха затворени в продължение на 88 дни заради ограничителните мерки, въведени във връзка с пандемията от коронавируса.

Това е най-дългият период, през който ватиканските музеи са били затворени, след Втората световна война.

Посетителите ще могат да разглеждат изложените в музеите колекции от понеделник до петък, но ще трябва предварително да резервират билетите си. За посещенията ще се организира и специален график, за да няма прекалено големи струпвания на хора по едно и също време, отбелязва Франс прес.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО) Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК