ГОРЕЩО
inbet пита: „Кой е твоят?“
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първият в България и уникален по рода си музей на фотографията отвори врати днес в Казанлък, предаде БГНЕС .
препоръчано
Дълги години фотографите от България търсиха някой да прегърне идеята им и да изгради този музей. Това се случи в Казанлък.
От днес всички любители на визуалните изкуства могат да видят едни от първите фотоапарати и начина по който са се появявали образите върху хартия.
Лентата на музея прерязаха кметът на града - Галина Стоянова и главният виновник да го има този музей - фотограф-художникът Бедрос Азинян.
свързани новини
Правят музей на Лили Иванова
11623
на 30.05.2015
В Устина събират средства за пострадало от пожар семейство
3704
преди 44 минути
Верижна катастрофа затруднява движението в Казанлъшко
10907
преди 7 часа
ЗАРАДИ УНИКАЛЕН ХРАМ: Водещо име в световната археология пристигна в Балчик
14132
преди 10 часа


