ГОРЕЩО
СПЕКУЛАТА! Трудната задача пред властта са ЦЕНИТЕ: Няма закон, който да им развърже ръцете
КОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ? Тайният сценарий зад развода в ППДБ
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Аржентинският тромпетист почина днес, след като беше пребит по време на концерт на катедрала в близост до Буенос Айрес. 42-годишният мъж е бил нападнат от родителите на деца от местната предучилищна, които са били изнасилвани от него.
препоръчано
Марсели Фабиан Пеколо, музикален педагог и тромпетист в мормонския оркестър, беше осъден на 30 години затвор през 2014 г., но по-късно същата година беше освободен.
Пред местна медия Хорхе Остерхелд разкритикува действията на родителите като ги обвини, че са жертвали живот в търсене на справедливост и мъст.
Нова размяна на удари в Ормузкия проток
2409
преди 8 минути
МАРЖ! Еврото е в паритет спрямо щатския долар, запазва позиции
2261
преди 14 минути
Цените на петрола поеха плахо надолу
2583
преди 24 минути
Две земетресения разтърсиха Сърбия
3700
преди 39 минути


