ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мутацията на вируса ебола няма да доведе до появата на по-опасна форма на болестта и няма да повлияе на ефективността на разработваната в Русия ваксина, предаде РИА Новости, пише "Фокус".
препоръчано
По-рано беше съобщено, че учени са открили мутация на вируса, която, в условията на отсъствие на ваксина, може да доведе до обостряне на епидемиологичната ситуация. Според учените, най-опасното на мутацията е, че болестта може да протече безсимптомно, докато заразилият се не почине без преди това да е забелязал външна проява на вируса.


