ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лъв от най-голямата зоологическа градина в Шри Ланка се е заразил с COVID-19, съобщиха БТА и ДПА.
препоръчано
Лъвът в Националната зоологическа градина в Дехивала, на 13 км южно от столицата Коломбо, е изследван, след като спрял да се храни и започнал да диша тежко.
Лабораторията към ветеринарния факултет в столичния университет установила, че той е заразен.
Лъвът е на 11 години и се казва Тор. Той е в зоологическата градина от осем години. Пристигнал е от Южна Корея през 2012 г.
Зоологическата градина не приема посетители от един месец. В нея влизат само хората, които се грижат за животните, и служителите.
Русия започна да боцка с ваксини и животни срещу COVID-19
7317
на 27.05.2021


