BG EN

Мъж бере душа след салто мортале в канавка на АМ "Тракия"

Инциденти

Мъж бере душа след салто мортале в канавка на АМ "Тракия"

14590
на 15.06.2016
Мъж бере душа след салто мортале в канавка на АМ Тракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 56-годишен мъж е с опасност за живота след катастрофа на 296 км. от АМ "Тракия" в посока София. Това съобщиха от ОДМВР - Ямбол.

препоръчано

На 14 юни около 14,50 часа на АМ „Тракия”, км. 296, в посока за София е настъпило пътнотранспортно произшествие, при което лек автомобил, управляван от 56-годишен мъж от София, напуска пътното платно и се преобръща в отводнителната канавка в дясно по посока на движение.

Вследствие на инцидента е пострадал водачът, транспортиран и настанен за лечение в МБАЛ - Ямбол в тежко състояние, с опасност за живота. По случая в РУ - Стралджа е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК