BG EN

Мъж бере душа след челен удар край Телиш

Инциденти

Мъж бере душа след челен удар край Телиш

4827
на 28.09.2015
Мъж бере душа след челен удар край Телиш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж бере душа в Плевенската болница, след като в управлявания от него „Фолксваген Голф“ се заби насрещно движещо се „Рено Лагуна“. Това информираха от полицията и уточниха, че инцидентът е настъпил в следобедните часове на 26 септември.

препоръчано

Мястото е посетено от екип на КАТ-Плевен. Водачът на немската машина е транспортиран възможно най-бързо до центъра за „Спешна помощ“ в Плевен, настанен е в отделението по Реанимация с реална опасност за живота.

Все още се уточняват причините за катастрофата, работата продължава разследващ полицай.

Виновните участници са заплашени от две години затвор.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК