BG EN

Мъж влиза в затвора заради кражба на селскостопански животни

Региони

Мъж влиза в затвора заради кражба на селскостопански животни

6430
на 28.03.2016
Мъж влиза в затвора заради кражба на селскостопански животни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районен съд-Разлог наложи наказание “лишаване от свобода“ за срок от една година и два месеца при строг режим на Георги Попадийн от Разлог.

Той и съучастникът му Славчо Газянов застанаха на подсъдимата скамейка, като обвиняеми, затова че в периода от 27.01.2015 г. до 30.01.2015 г. са извършили кражби от четири ферми.
Апашите са отмъкнали общо 15 овце и агнета на стойност 2 359 лв.

Двамата мъже се признаха за виновни и сключиха споразумения с прокуратурата, одобрени от съда. Попадийн получи ефективна присъда, а Славчо Газянов получи четири месеца условно с тригодишен изпитателен срок.

Подсъдимите бяха осъдени да заплатят солидарно сумата от 241 лв. за направените разноски за експертиза.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК