BG EN

Мъж е с опасност за живота след побой на Слънчака

Крими

Мъж е с опасност за живота след побой на Слънчака

9754
на 02.10.2023
Мъж е с опасност за живота след побой на Слънчака
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 49 години от Септември е бил пребит на Слънчака. Инцидентът е станал в четвъртък около 22:50 часа пред къща за гости "Хелиос“.

препоръчано

Пострадалият е получил фрактура на черепа и кръвоизлив в мозъка. Настанен е за лечение в УМБАЛ – Бургас, с опасност за живота.

Нападателят е 23-годишен криминално проявен мъж от село Кошарица, на когото е повдигнато обвинение и е задържан за срок до 72 часа.

Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Несебър.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК