BG EN

Мъж заби джобно ножче в гърдите нa 29-годишен

Крими

Мъж заби джобно ножче в гърдите нa 29-годишен

9385
на 18.03.2022
Мъж заби джобно ножче в гърдите нa 29-годишен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 41 г. е пробол с джобно ножче в гърдите 29-годишен при сбиване на улица в плевенското село Девенци около 16,40 ч в четвъртък.

препоръчано

Пострадалият е настанен в клиниката по гръдна хирургия на УМБАЛ "Д-р Георги Странски" в Плевен. Животът му е в опасност, съобщи полицията днес.

Два часа по-късно, към 18,30 ч нападателят е заловен близо до мястото на сбиването. Задържан е за 24 часа. При проба за алкохол уредът отчел над 1.2 промила. Полевият наркотест показал положителна проба за употреба на амфетамин. Предстоят медицински изследвания. Оръжието на престъплението още не е намерено.

Образуваното досъдебно производство изяснява обстоятелствата около уличното нападение. За случая е сезирана Плевенската районна прокуратура.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК