ГОРЕЩО
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 28 години от Свищов е загинал при битов инцидент с бойлер.
препоръчано
От Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ (РПБЗН) във Велико Търново съобщиха, че вчера, в 18:05 часа, в оперативния център във Велико Търново е получен сигналът за Районната служба в Свищов за битов инцидент със съдове под налягане без взривоопасни газове в сутеренно помещение на жилищна кооперация в Свищов на ул. „Кирил Д. Аврамов“.
Причините за инцидента са в процес на установяване.
Съседите на загиналия мъж разказаха, че има срутени стени на помещението, в което е станал инцидентът.
Разследват битов инцидент с възпламенила се газова бутилка
6648
на 09.10.2014


