BG EN

Мъж загина на работното си място в Мол

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Мъж загина на работното си място в Мол

9874
на 29.01.2013
Мъж загина на работното си място в Мол
66-годишен мъж загина при трудова злополука в Мол „София" при извършване на ремонтни дейности, пише „Фокус". Инцидентът се е случил в ранния следобед днес. Човекът е паднал по въздуховодната шахта от покрива на МОЛ-а почти до ниво минус две. Бил е с множество наранявания. Откаран е в "Пирогов", където е починал половин час по-късно. Той е бил предварително информиран и инструктиран, че мястото е опасно. В процес на установяване са обстоятелствата около инцидента.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК