ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души - 30-годишен мъж и 20-годишна жена, поставени под карантина в ботевградско село, са напуснали страната, съобщават от МВР.
препоръчано
Полицаите не открили мъжа и жената на посочения от тях адрес в село Скравена. Те били поставени под карантина от 14 дни. Проверка в системата установила, че двамата са напуснали страната преди дни. Материалите са докладвани в прокуратурата и по случая е образувано досъдебно производство.
И още едно нарушение на задължителна карантина отчитат от полицията. 22-годишна жена от Етрополе е посетила личния си лекар. И по този случай материалите са докладвани в прокуратурата и е образувано досъдебно производство.
свързани новини
Прокуратурата разследва четири случая на нарушаване на карантината
18923
на 17.03.2020


