BG EN

Мъж кла гаджето си в Благоевград, жената е оцеляла по чудо

Крими

Мъж кла гаджето си в Благоевград, жената е оцеляла по чудо

16252
на 29.09.2025
Мъж кла гаджето си в Благоевград, жената е оцеляла по чудо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Семеен скандал завърши с кръвопролитие в Благоевград.

препоръчано

Млада жена е била наръгана три пъти с нож от мъжа, с когото живее на семейни начала.

За щастие, острието на хладното оръжие не е проникнало дълбоко, засегнало е белия дроб, но без да застраши живота ѝ. Лекарите от хирургичното отделение на МБАЛ – Благоевград, са извършили операция на 23-годишната Михаела, която е оставена за лечение, пише Struma.com 

Инцидентът е станал около 03:00 часа в неделя сутринта.

Румен Д. от Благоевград си довел булка от Дупница, за да живеят заедно на улица „Роден край“ в областния център. В събота срещу неделя през нощта, след като порядъчно се почерпил, 24-годишният Румен вдигнал луд скандал на жена си от ревност. В разгара на караницата той взел кухненски нож и го забил в гърдите на любимата. 

свързани новини

Жената успяла да се обади на майка си, която извикала спешен екип и полиция на мястото. Мъжът е задържан. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анлиз - каква е психологията на тълпата и на поколението Джен Зи: Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анлиз - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК