BG EN

Мъж нападна и рани жена си с нож в Мокрище

Крими

Мъж нападна и рани жена си с нож в Мокрище

11500
на 31.07.2025
Мъж нападна и рани жена си с нож в Мокрище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

38-годишен мъж е нападнал и ранил жена си с нож в Пазарджишко, съобщиха от полицията.

препоръчано

Инцидентът е станал в късните часове на 30 юли. Екип на РУ-Пазарджик се отзовал на сигнал за домашно насилие в къща в село Мокрище. Пристигналите на място униформени установили, че мъжът е нанесъл прободна рана с нож в областта на ръката на 31-годишната си съпруга по време на семеен скандал.

Жената е била прегледана от екип на "Спешна помощ" и е без сериозни наранявания.

Съпругът й е задържан за срок до 24 часа.

По случая тече разследване под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК